Klubbat för:
7 200 SEK
4 000 SEK
DOSA, 1800-talets andra hälft, sköldpadd, infattad i guld, mosaikarbete på locket i form av en hund, höjd 2, 6x4 cm
Skador
176533
2013-03-26