Dosa i sköldpadd och pietra dura

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

DOSA, 1800-talets andra hälft, sköldpadd, infattad i guld, mosaikarbete på locket i form av en hund, höjd 2, 6x4 cm

Skador

176533

2013-03-26