Hallmöbel England sekelskifte 1900

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALLMÖBEL, England, sekelskifte 1900, mahogny, beslag och krokar i mässing, låda, höjd 210, 90x34 cm

Slitage, fanérskador

176534

2013-03-30