Bordspendyl Joseph Hofbauer Wien

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, empire, urtavlan märkt Joseph Hofbauer im Wien, delvis förgyllt trä, höjd 45 cm, pendel finns

Skador nyckel saknas listdelar saknas

176545

2013-03-26