Mansporträtt oljemålning med ram i barockstil
2013-03-30
176555
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1700/1800-tal, olja på duk uppfordrad, 31x26, 5 cm, RAM, rikt skulpterad, barockstil, ramens mått 83x71 cm
Ramen med skador och delar saknas retuscheringar