Eskil Nordell oljemålning
2013-03-31
176579
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
NORDELL, Eskil (född 1921): "Lofoten", signerad Nordell, olja på pannå, 63x52,5 cm