Eskil Nordell oljemålning
Vollendet
2013-03-30
176585
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 800 SEK |
NORDELL, Eskil (född 1921): "Vårkväll Paris", signerad Nordell, olja på pannå, 50x61 cm