Charles Henty Slater akvarell

Charles Henty Slater akvarell
Charles Henty Slater akvarell
Charles Henty Slater akvarell
Charles Henty Slater akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLATER, Charles Henry (ca 1820-1890): Blomsterstilleben, signerad C H Slater, akvarell, 16x23 cm

176602

2013-03-31