Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Wienervals II", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 33,5x26, med dedikation
Gulnad
176603
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här