Bertil Bull Hedlund etsning

Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Wienervals II", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 33,5x26, med dedikation

Gulnad

176603

2013-03-30