Bertil Lybeck samt Bertil Bull Hedlund

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYBECK, Bertil (1887-1945): illustration till boken "De blå dragonerna" av Curt Berg, akvarell, signerad, 22x27 cm, HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950), 2 st, etsningar, signerade Bertil Bull Hedlund gm Karin Bull Hedlund, 12,5x8,5 resp 10x12 cm, etsningarna med dedikation

Etsningarna gulnade

176609

2013-03-31