Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): Naken kvinna med bukett, färglitografi, signerad i plåten, 8x36 cm

176612

2013-03-31