Eugenio Benvenuti akvarell

Eugenio Benvenuti akvarell
Eugenio Benvenuti akvarell
Eugenio Benvenuti akvarell
Eugenio Benvenuti akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENVENUTI, Eugenio (Italien, 1881-1959): Sydländskt torg, signerad E Benvenuti, akvarell, 25x39 cm

176613

2013-03-31