Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÖSKEDAR, 3 st, SÅSSLEV, SKED, SOCKERTÄNGER, 2 st, BÄGARE, 4 st., silver, vikt ca 325 g
Bucklor slitage, monogram
176631
2013-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här