Byrå England 1800-tal
2013-04-01
176639
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, England, 1800-tal, valnöt, intarsia, höjd 84, 96x53 cm, nyckel finns
Senare beslag, ytskador