Bricka Jobs

Bricka Jobs
Bricka Jobs
Bricka Jobs
Bricka Jobs

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOBS, Gocken (1914-1995): Bricka, signerad och daterad Jobs 1937, keramikplattor med tennmontering och hänklar, 30x30 cm

176642

2013-03-26