Fat Stig Lindberg

Fat Stig Lindberg
Fat Stig Lindberg
Fat Stig Lindberg
Fat Stig Lindberg
Fat Stig Lindberg
Fat Stig Lindberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKFAT, glaserat stengods, "Domino", Stig Lindberg för Gustavsberg, 15x15 cm

Slitage, smärre nagg

176647

2013-03-26