Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUFY, Raoul (Frankrike 1877-1953): Paris sous les étoiles, stämpelsignerad Raoul Dufy, 9/75, färglitografi, 59x44 cm
176667
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här