Raoul Dufy litografi

Raoul Dufy litografi
Raoul Dufy litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUFY, Raoul (Frankrike 1877-1953): Paris sous les étoiles, stämpelsignerad Raoul Dufy, 9/75, färglitografi, 59x44 cm

176667

2013-03-31