Jaktstol England

Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England
Jaktstol England

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAKTSTOL, England, 1800-tal, skinnklädsel, ihopfällbar

Smärre skador

176670

2013-03-31