BW Leader olja

BW Leader olja
BW Leader olja
BW Leader olja
BW Leader olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEADER, Benjamin Williams (1831-1923): Byväg, signerad B.W. Leader, olja på duk, 19,5x25,5 cm

Dukskada

176683

2013-03-31