Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEADER, Benjamin Williams (1831-1923): Byväg, signerad B.W. Leader, olja på duk, 19,5x25,5 cm
Dukskada
176683
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här