Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 27/360, färglitografi, 65x43 cm

Gulnader

176697

2013-03-31