Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 27/360, färglitografi, 65x43 cm
Gulnader
176697
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här