Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PICASSO, Pablo (1887-1985): L´Ecuyère, 1960, signerad och daterad i trycket Picasso 21.4.60, litografi, upplaga 1 000, onumrerad, bladstorlek 55x69 cm, Litteratur: Bloch 999
Fuktskador
176714
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här