Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PICASSO, Pablo (1887-1985): L´Ecuyère, 1960, signerad och daterad i trycket Picasso 21.4.60, litografi, upplaga 1 000, onumrerad, bladstorlek 55x69 cm, Litteratur: Bloch 999

Fuktskador

176714

2013-03-31