Vattentunna koppar omkring 1900

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA med lock, koppar, omkring 1900, runda hänklar, tre ben, höjd 77 diameter 55 cm

Smärre bucklor, bruksslitage, bristningar i locket

176716

2013-03-27