Gymnastikbock 1900-tal

Gymnastikbock 1900-tal
Gymnastikbock 1900-tal
Gymnastikbock 1900-tal
Gymnastikbock 1900-tal
Gymnastikbock 1900-tal
Gymnastikbock 1900-tal
Gymnastikbock 1900-tal
Gymnastikbock 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GYMNASTIKBOCK, 1900-tal, reglerbar höjd, delvis furu, stoppad sits klädd i brun mocka, ben avslutade i blått gummi

Bruksslitage, fläckar

176718

2013-03-27