Fat i porslin Nils Emil Lundström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FAT, porslin, Nils Emil Lundström, Rörstrand, monogramsignerad NEL, gulddekor av fågel Fenix, diameter 37,5 cm

Smärre nagg

176727

2013-03-28