Vaser i par Daldansen

Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen
Vaser i par Daldansen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASER, 1 par, keramik, "Daldansen", Rörstrand, bemålade, höjd 30 cm

Skador, krackeleringar

176737

2013-03-28