Målning 18/1900-tal

Målning 18/1900-tal
Målning 18/1900-tal
Målning 18/1900-tal
Målning 18/1900-tal
Målning 18/1900-tal
Målning 18/1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Flicka vid blommande träd, spår av signatur, olja på pannå, 35,5x23 cm

Ytskador

176750

2013-03-31