Richard Beavis oljemålning

Richard Beavis oljemålning
Richard Beavis oljemålning
Richard Beavis oljemålning
Richard Beavis oljemålning
Richard Beavis oljemålning
Richard Beavis oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

BEAVIS, Richard (England 1824-1896): Musselplockerskor med ridande sällskap, signerad R. Beavis, olja på duk, 22,5x46 cm

176760

2013-04-01