Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
LOCKURNA, keramik, Rörstrand 1912, med reliefdekor av grenverk och blommor, locket krönt av fågel, mariebergstyp, höjd med lock ca 40 cm
Skador, fågeln med lagningar
176777
2013-03-28