Fällstol 1800-tal

Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal
Fällstol 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÄLLSTOL, 1800-tal, imitationsmåleri, sitthöjd 40 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

176788

Päivämäärä:

2013-04-01