Fällstol 1800-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÄLLSTOL, 1800-tal, imitationsmåleri, sitthöjd 40 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
176788
Päivämäärä:
2013-04-01