Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, gröntonat pressglas, Simon Gate, Orrefors, rund nedåt avsmalnande, reliefdekor av fasetter och romber, signerad i relief Orrefors GP 13, höjd 12, diameter 23,5 cm
Fotringsnagg
176810
2013-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här