Skål Simon Gate

Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate
Skål Simon Gate

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, gröntonat pressglas, Simon Gate, Orrefors, rund nedåt avsmalnande, reliefdekor av fasetter och romber, signerad i relief Orrefors GP 13, höjd 12, diameter 23,5 cm

Fotringsnagg

176810

2013-03-28