Taburetter nyrenässans

Taburetter nyrenässans
Taburetter nyrenässans
Taburetter nyrenässans
Taburetter nyrenässans
Taburetter nyrenässans
Taburetter nyrenässans
Taburetter nyrenässans
Taburetter nyrenässans

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TABURETTER, 1 par, nyrenässans, 1800-talet slut, mahogny, sidenklädsel, sitthöjd 45 cm

Lagning

176820

2013-04-02