Kräfttallrikar räkskålar Rörstrand
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KRÄFTTALLRIKAR, 12 st, RÄKSKÅLAR, 1 par, Rörstrand, KRÄFTSKÅL med metallkant, porslin, tallrikarnas diameter 22, räkskålarnas höjd 6,5, diameter 14, kräftskålens höjd 11, diameter 21 cm
Krackeleringar, smärre nagg
176824
2013-03-28