Vaser Kåge ljusstakar Percy

Vaser Kåge ljusstakar Percy
Vaser Kåge ljusstakar Percy
Vaser Kåge ljusstakar Percy
Vaser Kåge ljusstakar Percy
Vaser Kåge ljusstakar Percy
Vaser Kåge ljusstakar Percy
Vaser Kåge ljusstakar Percy
Vaser Kåge ljusstakar Percy

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, keramik, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, LJUSSTAKAR, 1 par, Modell (Arthur) Percy , Gefle, vasernas höjd 22,5, ljusstakarnas höjd 12,5 cm

Blomsterinsatser saknas, krackeleringar, smärre nagg

176830

2013-03-27