Vaser Kåge ljusstakar Percy
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 2 st, keramik, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, LJUSSTAKAR, 1 par, Modell (Arthur) Percy , Gefle, vasernas höjd 22,5, ljusstakarnas höjd 12,5 cm
Blomsterinsatser saknas, krackeleringar, smärre nagg
176830
2013-03-27