Stilleben 1900-tal

Stilleben 1900-tal
Stilleben 1900-tal
Stilleben 1900-tal
Stilleben 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad Langella, olja på duk, 49x69 cm

176835

2013-04-01