Kolonnskåp 1800-tal plåt

Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt
Kolonnskåp 1800-tal plåt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-tal, plåt, imitationsmåleri, höjd 82 cm

Smärre färgbortfall, bucklor

176836

2013-04-02