Stig Borglind gravyr

Stig Borglind gravyr
Stig Borglind gravyr
Stig Borglind gravyr
Stig Borglind gravyr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Envikens kyrka", 1923, signerad Stig Borglind 91/100, etsning, kopparstick och torrnål, 14x19,5 cm, oramade i passpartout

Vänster och höger marginal vikta ca 3,5 cm vardera

176845

2013-03-28