Stig Borglind gravyr
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Envikens kyrka", 1923, signerad Stig Borglind 91/100, etsning, kopparstick och torrnål, 14x19,5 cm, oramade i passpartout
Vänster och höger marginal vikta ca 3,5 cm vardera
176845
2013-03-28