Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, "La Baie des Anges", 1962, färglitografi, osignerad, 76x55,5 cm

Vikt eller beskuren, ej examinerad ur ram

176865

2013-04-01