Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): Alex Maguy Expose 7 tableaux majeurs, färglitografisk affisch, 1962, signerad och daterad i trycket Picasso 15.4.62, 39,5x32 cm, litteratur: Cwiklitzer 49, Bloch 1298

Beskuren-text saknas

176872

2013-04-01