Marc Chagall färglitografi
2013-04-01
176873
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, 72x50 cm