Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOBIASSE, Theo (Frankrike född 1927): "Lumiere pour un cheval", signerad Theo Tobiasse, 126/250, färglitografi, bladstorlek 108x74 cm
176879
2013-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här