Tobiasse litografi

Tobiasse litografi
Tobiasse litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike född 1927): "Lumiere pour un cheval", signerad Theo Tobiasse, 126/250, färglitografi, bladstorlek 108x74 cm

176879

2013-04-01