CG Karlsson serigrafi

CG Karlsson serigrafi
CG Karlsson serigrafi
CG Karlsson serigrafi
CG Karlsson serigrafi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterade C Göran Karlsson 84,162/200, färgserigrafi, 81x61 cm

176883

2013-04-02