Bordspendyl 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, svärtat trä, kolonner i alabaster, delvis förgyllda beslag, höjd 52 cm, nyckel, pendel finns

Dekorelement saknas, skador

176887

2013-03-27