Bordsspegel Karl Johan

Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan
Bordsspegel Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÅDSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, intarsia, höjd 45 cm

Slitage, fanérskador

176888

2013-03-27