Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LÅDSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, intarsia, höjd 45 cm
Slitage, fanérskador
176888
2013-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här