Skulptur 1900-talets början
Valmis
2013-03-27
176890
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets början, märkt ATB Ensamrätt, liggande kvinna, lergods, längd 49 cm
Lagningar, skador