Taburetter 1700-tal

Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal
Taburetter 1700-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TABURETTER, 1 par, 1700-tal, senbarock, bemålade, stoppad sits klädd i textil med blommönster, svängda ben kopplade med H-kors, höjd ca 42 cm

Slitage, maskstungna, kompletterade, sitsar med fläckar

176904

2013-04-02