Lådspegel 1800-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LÅDSPEGEL, 1800-talets första hälft, valnöt, tre lådor, höjd 50 cm

Benknoppar till lådor saknas, slitage

176906

2013-03-27