Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LÅDSPEGEL, 1800-talets första hälft, valnöt, tre lådor, höjd 50 cm
Benknoppar till lådor saknas, slitage
176906
2013-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här