Sarkofagfragment Egypten

Sarkofagfragment Egypten
Sarkofagfragment Egypten
Sarkofagfragment Egypten
Sarkofagfragment Egypten

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SARKOFAGFRAGMENT, Nya Riket (1575-1087 f Kr), Egypten, målad dekor med Horusfalken

Slitage, skador, retuscheringar

176914

2013-04-15