Ljuskrona 1900-talets början

Ljuskrona 1900-talets början
Ljuskrona 1900-talets början
Ljuskrona 1900-talets början
Ljuskrona 1900-talets början

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA för 6 ljus, 1900-talets början, bemålad plåt med motiv av bl a blommor mot röd bakgrund, total höjd 84 cm

Slitage, skador

176918

2013-03-28