Mago blandteknik

Mago blandteknik
Mago blandteknik
Mago blandteknik
Mago blandteknik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLDSTEIN, Mago (1925-2008): Kostymskiss för Ofelia i Hamlet, signerad och daterad monogramsignerad och daterad -60, blandteknik, 52x41 cm

176944

2013-04-01