Boczewska Maria litografi
2013-04-01
176945
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Skutvintert på Djurgården, signerad och numrerad Boczewska 240/360, färglitografi, 36x27 cm