Boczewska Maria litografi

Boczewska Maria litografi
Boczewska Maria litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Skutvintert på Djurgården, signerad och numrerad Boczewska 240/360, färglitografi, 36x27 cm

176945

2013-04-01